Телефонуйте нам: +38(063)608-12-64

Доставка

Ми гарантуємо своєчасну відправку товару протягом 3-5 робочих днів з нашого складу в місті Київ будь-яким зручним для вас способом доставки.

Оформіть замовлення, і отримаєте товар найбільш вигідним методом:

  •         Кур'єрська доставка по Києву і області (звичайна, експрес)
  •         Доставка транспортною компанією «Нова Пошта» (в відділення, за адресою)

Кур'єрська доставка по Києву і області (звичайна, експрес)

Ми щодня доставляємо посилки наших покупців по Києву. Вартість послуги - 50 гривень в межах міста, по області - розраховується в залежності від відстані. Оформивши замовлення до 11:00 поточного дня, ви зможете його отримати в той же день.

Послуга «Експрес-доставка» також доступна для клієнтів і може бути здійснена не пізніше ніж за 4 години до зазначеного часу. Після здійснення покупки настійно рекомендується зателефонувати нашим менеджерам для уточнення, чи доступна послуга на поточний момент. Вартість експрес-доставки - 70 грн. в межах м Київ.

Доставка транспортною компанією «Нова Пошта»

Орієнтоване на клієнтів, які живуть за межами міста Київ і в регіонах. Оформивши замовлення до 17:00 поточного дня, ми здійснюємо відправку в цей же день.Отправка товару може бути виконана як по передоплаті, так і післяплатою.

«Склад-Склад»

Повідомлення про відправку і доставку товару на склад здійснюється за допомогою SMS-повідомлень. Посилка зберігається в відділенні протягом 5 робочих днів, після закінчення терміну повертається назад.

«Склад-Двері»

За вказаною адресою кур'єр транспортної компанії доставить вашу посилку. Як правило, це здійснюється після 11:00 у передбачуваний день прибуття замовлення. Представник «Нової пошта» зв'яжеться з вами для узгодження часу отримання посилки.