Телефонуйте нам: +38(063)608-12-64

Оплата

Наш магазин пропонує можливість оплати замовлення найзручнішим для вас способом. Оформіть замовлення, і розрахуйтеся найбільш оптимальним варіантом:

  •          Оплата готівкою (при отриманні посилки кур'єром)
  •          Оплата карткою Visa / Mastercard
  •          Банківський переказ 
  •          Накладений платіж (при отриманні у відділенні «Нова Пошта»)

Оплата готівкою

Даний спосіб доступний за умови кур'єрської доставки. Оплата здійснюється безпосередньо при отриманні замовлення і перевірки товару. Послуга доступна для жителів Києва (і області). Додатково оплачуються послуги кур'єра - 50 грн, експрес-доставка - 70 грн. (По Києву).

Оплата карткою Visa / Mastercard

На сайті також впроваджена система онлайн-оплати, за допомогою якої ви можете відразу ж оплатити бажаний товар. Наші менеджери оперативно можуть підтвердити даний спосіб оплати, що значно скоротить час відправки і очікування посилки.

При оплаті замовлення через інтернет ваші дані надійно зашифровані і захищені сертифікатами безпеки.

Банківський переказ 

Замовлення можна оплатити і в будь-якому відділенні банку на території України або ситесою вашого онлайн-банкінгу за поданими реквізитами магазину. Час зарахування платежу може складати до 2-х робочих днів. Після підтвердження про отримання коштів Ycon оформлює ваше замовлення. Розмір комісії уточнюйте у вашого банку.

Накладений платіж

Ця функція доступна тільки при виборі доставки компанією «Нова Пошта», якщо сума замовлення не перевищує 500 грн. Передбачена умова внесення часткової передоплати при відправці посилок по Україні післяплатою. Необхідність вносити передоплату і її розмір повідомляє менеджер при обробці вашого замовлення. При отриманні посилки варіантами «Склад-Склад» або «Склад-Двері» ви оплачуєте товар готівкою в касу. При цьому стягується комісія за переказ сплачених вами коштів на користь транспортної компанії.